Затримано жінку, яка облила кислотою коханку чоловіка і 13 років тікала від слідства

27 червня 201808:49

Поліцейські Київської та Донецької областей затримали мешканку Краматорська, яка ховалася від правосуддя за кордоном аж 13 років.

Про це повідомив прес-служба поліції Донецької області.

За словами поліцейських, в 2005 році затримана підстерегла ймовірну коханку чоловіка і облила суперницю кислотою. У останньої було обпалено 76% тіла.

Поліцейські зібрали достатньо доказів, щоб суд визнав нападницю винною в скоєнні злочину, передбаченого ч.1 ст.121 “Умисне тяжке тілесне ушкодження” Кримінального кодексу України і виніс вирок – 5 років в’язниці. Сама жінка свою провину заперечувала.

“Скориставшись часом, відведеним на вступ вироку в законну силу, засуджена змінила ім’я і по підробленим документам вилетіла за кордон. Почавши нове життя і сподіваючись на плинність часу, жінка була впевнена, що злочин так і залишиться безкарним”, – розповіли правоохоронці.

Коли вона повернулася в Україну, щоб відзначити день свого народження в колі сім’ї, правоохоронці отримали відомості про її місцезнаходження і про дату прибуття.

Всі ці роки вони “тримали на гачку” зловмисницю. Жінку затримали за сприяння столичних колег в аеропорту “Жуляни” в день її народження. Саме сьогодні їй виповнилося 65 років.

Вона буде доставлена в Донецьку область і передана для відбування призначеного покарання.