Засновник полку “Азов” застрелився з рушниці під Харковом

16 жовтня 201709:25

Під Харковом знайшли тіло одного із засновників полку “Азов” Віталія Княжого (позивний Вітус). Позавчора в лісі під Харковом знайдено тіло Віталія Княжеського (Вітуса) – 1980 р.н., уродженця м. Ізюм Харківської області. Одруженого. Мав доньку.

“Вітус» – один з чільних активістів Організації “Патріот України”, політв’язень режиму Януковича у справі “Оборонців Римарської” (звільнений постановою ВРУ за списком Комітету визволення політв’язнів), на весні 2014 приймав активну участь в боротьбі зсепаратизмом у Харкові де відзначився в легендарному бою на тій таки Римарській після якого був знову заарештований (довгий час перебував під заставою та на моїх поруках), один з старшин першого складу батальйону “Азов” (відповідав за озброєння підрозділу)“, – повідомив народний депутат Ігор Мосійчук на своїй сторінці в Facebook.

Інформацію про знайдене тіло на вулиці Дерев’янка біля автозаправної станції підтверджують і в відділі комунікації Нацполіціі Харківської області.

За попередньою інформацією поліцейських, 37-річний харків’янин покінчив життя самогубством, вистріливши собі в область грудної клітини із мисливської гладкоствольної рушниці. Хоча Мосійчук ставить під сумнів варіант самогубства.

“Кажуть, самогубство. Ніби Вітус застрелився з рушниці. Не можу повірити, не вкладається в голові!” – зазначив нардеп.

Поліція відкрила кримінальне провадження за частиною 1 статті 115 Кримінального кодексу України. Всі обставини події наразі з’ясовуються.