Забіг “Intersport Run UA”: Які вулиці перекриють

6 вересня 201815:45

Подія пройде на вихідних.

Влада обмежить рух в центрі Києва 8-9 вересня в зв’язку з проведенням забігу “Intersport Run UA 2018”.

На вулиці Хрещатик (від вулиці Богдана Хмельницького до вулиці Михайлівської) обмеження руху діятиме з 5:00 8 вересня до 24:00 9 вересня).

Крім цього, 9 вересня з 09:00 до 13:00 буде обмежено рух транспорту на Європейській площі, вулиці Михайла Грушевського, Петровській алеї, Парковій дорозі, алеї Героїв Крут, вулиці Івана Мазепи, Арсенальній площі та Дніпровському узвозі.

Історія “Intersport Run UA”:

2015 рік

Усе почалося у 2015 році, коли понад 4 тисячі українців взяли участь у біговому забігу на 5 кілометрів. Вони довели, яким би складним не був старт, заради перемоги над собою варто зробити перший крок.

2016 рік

Наступного, 2016 року, до бігової родини приєдналося ще одне місто. Два серця водночас билися в ритмі бігу: Київ та Хмельницький. Тоді відбувся Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих, молоді та юніорів (біг по шосе на 10 км), де кожен продемонстрував свої таланти та вміння. Понад 4,5 тисяч бігунів взяли участь в індивідуальних та командних дистанціях, у студентській естафеті та дитячому забігу.

2017 рік

Минулого року у центрі Києва відбулись одразу дві головні спортивні події місяця, присвячені Дню фізкультури і спорту – біговий захід INTERSPORT RUN UA 2017 та спортивний фестиваль INTERSPORT FEST. Олімпійські зірки, професійні спортсмени та тисячі любителів активного життя зібралися на Хрещатику і довели, що Київ – спортивне місто. Щорічний забіг зібрав близько 6 000 бігунів та десятки тисяч глядачів. Вперше відбулися командні та сімейний забіги. А масштабний спортивний фестиваль INTERSPORT FEST зібрав шанувальників спорту на більш ніж 20-ти різних локаціях – від фітнесу до важкої атлетики і екстремальних видів спорту. Новий формат заходу дозволив створити масштабну подію із чудовою атмосферою.

З кожним роком кількість учасників збільшується. Цього року незабутній біговий старт в центрі міста стане великим святом здорового способу життя, де кожен зможе продемонструвати свій хист та відкрити нові для себе напрямки у спорті. Адже ніщо так не об`єднує людей, як спільна мета та підтримка. Кожен отримає можливість в першу чергу перемогти себе.

Окрім бігу, професіонали та любителі змагатимуться у таких видах спорту, як: баскетбол, сайклінг, StreetWorkOut, йога, кросфіт, велофристайл, TRX, бокс, український хортинг.