З України намагалися контрабандою вивезти в Африку запчастини до літака Іл-76

6 грудня 201809:09

Група українців намагалася незаконно вивезти з країни комплектуючі до транспортному літаку Іл-76 загальною вартістю понад 100 тисяч доларів.

Про це повідомляє “Фактор” з посиланням на прес-службу СБУ.

У листопаді цього року на одному з українських авіаремонтних підприємств був відремонтований транспортний літак Іл-76 на замовлення однієї з центральноафриканских країн. За інформацією СБУ, група в складі громадян України планувала вивезти цим літаком товари військового призначення – комплектуючі до авіатехніки.

“Під час поглибленого митного огляду судна в день вильоту правоохоронці виявили партію контрабандних комплектуючих загальною вартістю понад сто тисяч доларів. Для приховування передачі військових товарів зловмисники оформили їх, як товари цивільного призначення”, – уточнили в СБУ.

Слідчі СБУ порушили кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ст.333 (незаконне вивезення за межі України сировини, матеріалів, обладнання, технологій для створення зброї, а також військової та спеціальної техніки) Кримінального кодексу. Тривають невідкладні слідчі дії.