З АЗС “ОККО” зняли підозри в роботі на окупованих територіях

31 жовтня 201816:32

Кримінальну справу проти концерну “Галнафтогаз”, що володіє мережею АЗС “ОККО”, було закрито у зв’язку з відсутністю складу злочину. 

“Публічне акціонерне товариство “Концерн Галнафтогаз” повідомляє, що постановою прокурора Генеральної прокуратури України від 25 жовтня 2018 року кримінальне провадження, розпочате 17 травня 2018 року Службою безпеки України за ознаками кримінального злочину, передбаченого ч. 3 ст. 110-2 Кримінального кодексу України, закрито на підставі п. 2 ч. 1 ст. 284 Кримінально-процесуального кодексу України у зв’язку з відсутністю у діянні складу кримінального злочину”, – зазначається в заяві концерну.

Як повідомляється, після обшуків, які 21 серпня провела в офісах “Галнафтогазу” СБУ, представники компанії звернулися в органи процесуального нагляду з проханням провести перевірку законності дій співробітників Служби безпеки України, а також наявності підстав для відкриття кримінального провадження.

Крім того, у судовому порядку було встановлено, що окреме майно під час обшуків було вилучено незаконно.

Проти концерну було відкрито кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч. 3 ст. 110-2 КК України – “Фінансування дій, вчинених з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, зміни меж території або державного кордону України”.

Зокрема, концерн звинуватили в тому, що мережа АЗС, які належать компанії під брендом “ОККО”, працює на окупованих територіях Донецької та Луганської областей, а також у Криму.