ЄС дасть Україні 60 мільйонів євро для прикордонного співробітництва

18 грудня 201614:00

У рамках програми Україна – Румунія 2014 – 2020 роки Євросоюз надає українському уряду допомогу у розмірі 60 млн євро для розвитку прикордонного співробітництва.

Уряд прийняв розпорядження, що дозволить укласти з Європейською Комісією Угоду про фінансування спільної операційної програми прикордонного співробітництва Україна – Румунія 2014 – 2020 роки. Про це повідомляє Новое время з посиланням на прес-службу Кабінету міністрів.

Угодою передбачена реалізація за рахунок грантової допомоги ЄС спільних проектів країнами-учасницями програми в напрямках “підтримки місцевої культури та збереження історичної спадщини; підтримки освіти, досліджень та інновацій; викликів у галузі безпеки та охорони правопорядку; поліпшення інфраструктури прикордонних регіонів”.

Загальний бюджет програми – 60 млн євро.

У Кабміні очікують, що виконання програми прикордонного співробітництва сприятиме “ефективному і взаємовигідному співробітництву прикордонних регіонів України та Румунії шляхом реалізації спільних проектів; обміну досвідом та кращими практиками між країнами-партнерами у різних сферах для сприяння вирішенню загальних проблем розвитку”.