Як Верховну раду “кинули”

7 вересня 201810:28

Спеціалізована антикорупційна прокуратура направила до Національної поліції кримінальне провадження про розкрадання грошей на ремонті систем опалення-холодопостачання в будівлях комітетів Верховної Ради.

Про це інформує Фактор з посиланням на рішення Печерського районного суду міста Києва, яким відмовлено представнику фірми в знятті арешту з банківських рахунків.

Адвокат в клопотанні вказав, що в зазначеній справі досі нікому не повідомили про підозру. У той же час, за його інформацією, слідчий Генеральної прокуратури склав підозру директору ТОВ “Вулвер” Миколі Бедарево, який направили на погодження прокурору.

Справу передали розслідувати детективам Національного антикорупційного бюро. Однак уже 18 серпня прокурор САП Олександр Снєгірьов передав цю справу до Слідчого управління Головного управління Нацполіціі в місті Києві за підслідністю. За його словами, в ході розслідування не встановлено доказів причетності суб’єктів, підслідних НАБУ.

За інформацією проекту “Наші гроші”, управління справами ВРУ замовило ТОВ “Вулвер” ремонт системи опалення-холодопостачання в будинках комітетів по вул.Шовковичній, 2 і 4 на 15,83 млн грн. При цьому підрядник встановив дешеві теплообмінники за ціною дорогих. “Вулвер” дозволили встановити замість американських фанкойлів італійські теплообмінники Galletti, які дешевше приблизно на 20%.

“Вулвер” дозволили використовувати італійську теплоізоляцію K-Flex замість вказаної в проекті німецької Armaflex. А між ними різниця ще більше – до 40%. У відкритих джерелах є дані про продаж K-Flex 13х20 по 27 грн./м, тоді як Armaflex подібного розміру 13х22 продають по 45 грн./м.