WizzAir скасовує рейси з Одеси до початку літа

13 лютого 202017:51

Угорський лоукостер тимчасово зупинить рейси через продовження будівництва нової злітно-посадкової смуги в аеропорту Одеси.

Авіакомпанія WizzAir скасує рейси з Одеси з 26 березня по 5 червня. Про це повідомили в міжнародному аеропорту Одеса.

Виконання рейсів буде тимчасово зупинено через продовження будівництва нової злітно-посадкової смуги в аеропорту. Будівельні роботи планують розпочати з 26 березня і завершити до 7 червня, в цей період ЗПП буде вкорочена на 400 м.

Ми постійно працюємо над розвитком нашого аеропорту і хочемо зробити для вас як можна більш сучасний комплекс. Для цього нам необхідно завершити виконання робіт з будівництва, які будуть проводитися навесні. На жаль, на цей період авіакомпанія WizzAir вирішила призупинити виконання польотів з 26 березня по 5 червня», — повідомили в аеропорту.

Авіакомпанія літає з Одеси до Будапешта, Братислави, Берліна, Вроцлава, Гданська і Катовіце.

Також повідомляється, що 13 лютого аеропорт Одеса через будівництво аеродромного комплексу не буде обслуговувати рейси з 11:30 до 17:00.

Раніше міністр інфраструктури Владислав Криклій заявив, що угорський лоукостер Wizz Air зацікавлений у відкритті представництва в Україні, яке була закрита в 2015 році.