Власники Альфа-Банку купили нафтокомпанію в Мексиці

6 грудня 201810:12

Компанія DEA Group Михайла Фрідмана оголосила про придбання незалежної мексиканської нафтогазової компанії Sierra Oil&Gas.

Сторони мають заручитися згодою влади Мексики і виконати інші умови, але очікується, що операція буде закрита в першій половині 2019 року.

Кошти на покупку надасть LetterOne, також заснована Фрідманом.

Як говориться в повідомленні Sierra, угоду про купівлю сторони підписали 4 грудня. Компанія також розкрила, що після покупки Sierra буде інтегрована до складу “дочки” DEA – Deutsche Erdoel Mexico. Сукупний портфель складатиметься з десяти ліцензій на розвідку нафти і однієї – на видобуток. Розмір інвестицій в ці об’єкти оцінюється в $2 млрд протягом наступних п’яти років.

Загальна площа локацій, де Sierra володіє правом вести розвідку, – 9,4 тис. кв.км, відзначається в повідомленні DEA.

Серед активів – 40-відсоткова частка в нафтовому родовищі, запаси якого оцінюються в 400-800 млн. Початок видобутку на цій ділянці заплановано на 2022-2023 роки.

Джерело Bloomberg, знайоме з ходом переговорів про купівлю компанії, сказало, що сума операції складе близько $500 млн. Агентство також відзначає, що угода стане найбільшою в області нафтовидобутку в Мексиці, з того часу, як нафтовий сектор країни був відкритий для іноземних інвесторів в 2013 році .