Владислава Мангера госпіталізовано перед судовим засіданням щодо продовження арешту

8 квітня 201916:07

Мангер переблуває на стаціонарному лікуванні у Херсонському обласному кардіологічному диспансері.

Голова Херсонської обласної ради Владислав Мангер, який підозрюється у замовленні вбивства радника міського голови Катерини Гандзюк, госпіталізований через проблеми з серцем перед судовим засіданням про продовження арешту.

Про це повідомляє “Фактор” із посиланням на прес-секретаря Херсонської облради Галину Ляшевську.

За її словами, зараз Мангер знаходиться на стаціонарному лікуванні в Херсонському обласному кардіологічному диспансері.

“У нього – проблеми з серцем. Точний діагноз мені невідомий. Знаю тільки, що Владиславу Миколайовичу стало погано ввечері 5 квітня – у день, коли на нього вдягнули електронний браслет”, – розповіла Ляшевська.

У свою чергу адвокат Мангера Дмитро Ільченко заявив, що заплановане на 15:30 8 квітня засідання Шевченківського райсуду Києва, на якому має бути розглянуто подання Генпрокуратури про продовження на два місяці строку відсторонення його підзахисного від посади голови Херсонської облради, швидше за все, буде перенесене.

“Інформації про скасування або перенесення засідання у мене поки немає. Думаю, засідання все ж таки відбудеться, але тільки для того, щоб вирішити питання про перенесення дати, так як Мангер не зможе бути присутнім на суді за станом здоров’я”, – припустила адвокат.