Викрадено двох українських прикордонників

30 жовтня 201711:42

Росія готувала спецоперацію заздалегідь.

Зникнення українських прикордонників в Сумській області було спецоперацією російських спецслужб, про що свідчать переговори російської сторони, зафіксовані протягом двох місяців до їх викрадення.

Відзначається, що за інформацією джерел видання “Українська правда”, перед зникненням Богдана Марцоні і Ігоря Дзюбака, українська сторона фіксувала переговори росіян, де ставилося завдання затримати двох українських прикордонників.

ece6e56-dzubak3-0 609a991-martson-0

“Саме цей факт наштовхує правоохоронні органи на думку, що українські прикордонники були викрадені навмисно, швидше за все, для обміну”, – йдеться в матеріалі.

Інші джерела фактично підтвердили цю інформацію, зазначивши, що викрадення українських прикордонників було російської спецоперацією.

Крім того, за словами представника Держприкордонслужби Олега Слободяна, неподалік від машини викрадених, яка залишилася біля кордону, в двох місцях виявили прим’яту траву – це свідчить про те, що була засідка.

За його словами, прикордонники виявилися поруч з кордоном, оскільки виконували певні завдання.

“Кордон охороняється цілодобово. Марцонь і Дзюбак є представниками командування відділення. Ми можемо стверджувати, що вони виконували завдання, відповідні записи про моніторинг є. Вони можуть робити це в будь-який час. Але що саме спонукало їх бути в тому місці, нам невідомо”, – сказав Слободян.