Війна: Російські вбивці 12 разів порушили “режим тиші”

3 лютого 202010:33

Терористи застосовували зброю заборонених калібрів.

Минулої доби на Донбасі бойовики 12 разів обстріляли позиції українських військовиків та застосовували зброю заборонених калібрів. Про це повідомляє штаб ООС.

У районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання “Схід” бойовики чотири рази порушили “режим тиші”. Із гранатометів різних систем та великокаліберних кулеметів вони обстріляли позиції поблизу Пісків; зі станкових протитанкових гранатометів, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї – біля Лебединського; з автоматичних гранатометів, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї – у районі Василівки.

У районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання “Північ” бойовики вісім разів порушили “режим тиші”. З мінометів калібру 82 мм, гранатометів різних систем та великокаліберних кулеметів вони обстріляли позиції поблизу Лебединського; з мінометів калібру 82 мм, БМП, автоматичних станкових гранатометів та великокаліберних кулеметів – біля Кримського; з мінометів калібру 120 мм – у районі Новотошківського; з автоматичних гранатометів, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї – поблизу Гладосового.

Унаслідок ворожих обстрілів двоє українських військовиків зазнало поранень, ще один військовик травмувався.