Справа “Шеремета”: Прокурори зобов’язали поліцію провести додаткові слідчі дії

30 січня 202009:45

Повинна бути проведена ретельна перевірка поданих захистом підозрюваних аргументів.

Прокурори Офісу Генерального прокурора, які займаються процесуальним керівництвом у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета, доручили поліції провести додаткові слідчі дії. Про це повідомляє прес-служба Офісу генпрокурора.

Прокурори надали слідчими поліції письмові вказівки про проведення додаткових слідчих (розшукових) дій, спрямованих на встановлення всіх обставин злочину. В рамках даних заходів також має бути проведена ретельна перевірка поданих захистом підозрюваних аргументів.

Для виконання вказівок визначені чіткі часові рамки. За результатами додаткових слідчих дій буде вирішуватися питання про подальший рух провадження.

Раніше повідомлялося, що слідчі у справі вбивства журналіста Павла Шеремета підготували клопотання до Офісу генерального прокурора про продовження досудового слідства ще на чотири місяці – до червня 2020 року.

Нагадаємо, 12 грудня Нацполіція затримала і оголосила підозри фігурантам справи про вбивство Шеремета.

13 грудня Печерський суд проводив засідання з обрання запобіжного заходу підозрюваним у справі про вбивство Павла Шеремета Юлії Кузьменко, Андрію Антоненку і Яні Дугар.