В Україні відзначають День СБУ (Відео)

25 березня 202017:37

Поки Служба безпеки України очікує свого реформування, сьогодні її співробітники святкують професійне свято – 28-ї річниці створення СБУ.

“Прекрасно знаю, що для вас служба – не просто робота, а покликання, що проходить через всю вашу життя. Це місія, яку ви з честю виконуєте. І саме завдяки вам СБУ гідно зустрічає свій день народження. Наше завдання – гарантувати безпеку українців будь-якою ціною. А іноді вона дуже висока – минулий рік поповнив список героїв, які поклали своє життя на сході України. Пам’ятаємо кожного з них”, – зазначив глава відомства Іван Баканов.

Він нагадав, що спецслужба, як і вся країна, сьогодні бореться з новим викликом світового масштабу – пандемією. Днями СБУ викрила провокаторів, распростраявших фейки про коронавирусе.

“Боротьба з агресором у гібридній війні, контррозвідка і кібербезпека, захист національної державності та об’єктів критичної інфраструктури, робота слідчих органів – по кожному з цих напрямків ми маємо результати. І, я впевнений, що відданість, принциповість і компетентність СБУ дозволить досягти головної мети – щоб кожен українець міг відчувати себе в безпеці”, – підкреслив Баканов.

У свою чергу президент Володимир Зеленський зауважив, що Служба безпеки довела свою можливість гідно протистояти будь-яким викликам.

“Тероризм, зовнішня агресія і підривна робота, гібридна війна, кібератаки – в таких умовах сьогодні ведеться боротьба за українську незалежність. Служба безпеки щодня доводить свою дієвість та результативність. І я впевнений, що трансформації, які чекають Службу найближчим часом, тільки підсилять її і будуть сприяти головному – ефективного захисту державної безпеки. Ваша боротьба не проходить без втрат. Ми схиляємо голови перед загиблими та їх сім’ями, але пам’ятаємо, що зобов’язані продовжувати нашу спільну справу і перемагати. Бажаю вам стійкості в боротьбі за Україну, за нашу свободу і незалежність, за майбутнє наших дітей”, – йдеться у привітанні, текст якого опублікований на сайті президента.