В Україні діє близько 15 злодіїв у законі

8 лютого 201812:34

За даними Національної поліції, в Україні зараз близько 15 “злодіїв в законі”, семеро з них – українці.

“На даний момент є сім злодіїв, які приїхали до нас, наших доморощених теж семеро. Я можу назвати прізвища останніх: “Антімоз”, “Лєра Сумський”, “Тиждень”, “Вася Ушатий”, “Армен Хохол”, “Умка”, “Полтава”, “Хміль”, -розповів перший заступник глави Нацполіціі України В’ячеслав Аброськін.

У поліції зазначають, що двоє з них фактично придбали собі ці “звання”. Це “Тиждень”, який більшу частину часу проводить в Києві, і “Умка” – практично живе в Дніпрі. Вони ніколи не потрапляли в місця позбавлення волі за крадіжки з магазинів, квартир, банків.

“Обидва залучалися за підробку документів – ось їх злодійський рівень. І двоє цих людини намагаються впливати на всі напрямки нашого життя”, – додає Аброськін.

На питання журналістів про те, яке враження справляють “злодії в законі” під час спілкування, В’ячеслав Аброськін розповів:

“Вони хороші психологи, прекрасно розбираються в людях. Одна з їх функцій – виступати третейським суддею, відповідно вони виважені, холоднокровні, розумні. З ними можна говорити на будь-які теми”.