В передчутті новітньої орди

12 серпня 201917:40

Неоліберальна політика режиму Порошенка призвела до катастрофічного занепаду України, головними втратами якого стали не стільки економічні, скільки людські: 10 мільйонів українців, не маючи змоги прогодувати свої родини, були змушені поїхати за кордон у пошуках роботи і кращої долі.

Багато хто покладав надію на президентські і позачергові парламентські вибори. Проте на зміну одним неолібералам прийшли інші: політична сила нового президента, що отримала більшість голосів на парламентських виборах, відкрито сповідує лібертаріанську ідеологію і декларує її принципи. Це означає, що на жодні значні зміни очікувати не варто, а значить проблемні фактори, що змушують українців залишати свої домівки, нікуди не зникнуть. За самими невтішними прогнозами структур Сороса, протягом найближчих 3 років Україну залишить ще 8 мільйонів українців. І це будуть молоді, активні, працелюбні – ті, хто мав би будувати майбутнє власної держави.

Але українська земля не спорожніє – на противагу еміграції українців до Європи, з року в рік зростає імміграція до нашої держави вихідців з Азії й Африки. Як і по всьому світу, в України збільшення кількості таких іммігрантів має своїми негативними наслідками зростання кількості кримінальних злочинів і насильницьких дій проти місцевого населення. Ця проблема не популярна для обговорення у ліберальних режимах, проте від того, що її замовчують, вона нікуди не зникає.

Можна перерахувати незлічену кількість конкретних прикладів, проте зупинюсь на останньому, доволі яскравому, інциденті, що стався вчора в столиці. Група африканців посеред ночі у дворі одного з житлових будинків голосно слухала музику у відкритій машині. До них звернувся місцевий мешканець із проханням зробити тихіше, і не заважати людям спати. У відповідь африканці вчинили спробу переїхати чоловіка автівкою. На допомогу йому поспішили свідки ситуації, зав’язалась бійка, викликали поліцію. При затриманні африканці поводились агресивно, чинили спротив, звинувачували правоохоронців в расизмі, а на додачу ще й викрикували “Fu_k Ukraine, fu_k everybody!”. Дуже показово, чи не так? І це лише крапля в морі. Чим менше в Україні залишатиметься українців, і чим більше ставатиме іммігрантів, тим більшу загрозу це становитиме для життя і здоров’я тих українців, що тут залишаться. Ускладнює ситуацію ще й те, що так звані західні партнери, чиї держави вже давно потерпають від навали іммігрантів, поступово, але невпинно, намагаються зробити Україну відстійником для нелегалів. Цього не можна допустити.

WhatsApp Image 2019-08-12 at 17.27.12(1)

Цей виклик світових глобалістів вимагає адекватної реакції української держави. Та оскільки конституційну, тотальну більшість в новообраному парламенті складають неоліберали, це ставить Україну на поріг демографічної, міграційної та соціальної катастрофи. Значить вирішення ситуації мають взяти на себе ті сили, як реально оцінують існуючі проблеми і здатні запропонувати їх раціональне рішення: всі притомні праві та консервативні сили повинні консолідувати свої зусилля і розпочати роботу над проектами законодавчих актів, спрямованих на захист України від новітньої орди. Важливо почати протидію міграційним загрозам саме на законодавчому рівні, оскільки найменше зволікання переведе проблему у площину вуличних протистоянь і побутового насильства, що остаточно занурить країну у тотальний хаос.

Ігор Мосійчук