В Києві група підлітків жорстоко побила та пограбувала продюсера каналу “Україна”

4 квітня 201812:18

Сьогодні вночі в Києві група молодих людей побила і пограбувала продюсера телеканалу “Україна”, а також напала на охоронця супермаркету “Велика кишеня”, який завадив грабувати магазин.

Як розповів співробітник телеканалу, він повертався додому з магазину, коли на зупинці “Універсам” на нього напала група молодих людей. Зловмисники побили і пограбували чоловіка, забравши у нього мобільний телефон і гроші, а потім зникли в невідомому напрямку, – повідомляє “Інформатор”.

Подія сталася в Святошинському районі, на вулиці Гната Юри, 6. Потерпілий повернувся до редакції телеканалу, яка знаходиться неподалік, колеги продюсера викликали швидку і поліцію. Прибулі на місце медики зафіксували у телевізійника закриту черепно-мозкову травму, струс мозку, рвану рану верхньої губи і травму грудної клітини.

В цей час молоді люди попрямували в магазин “Велика кишеня”, звідки намагалися винести алкоголь, не заплативши за нього. Це помітили охоронці і зупинили грабіжників. Один із зловмисників дістав ніж і спробував ударити їм охоронця, проте зброю вдалося вибити. Зав’язалася бійка, в ході якої було розбито безліч пляшок. Один з грабіжників порізав обличчя осколками, йому знадобилася допомога медиків.