Укргазвидобування Онищенка програло суд

28 листопада 201712:22

Суд визнав законним продаж екс-депутата Онищенка газу, описаного за борги, які розстрочив Насіров.

Господарський суд Києва відмовив держкомпанії “Укргазвидобування” у визнанні недійсним договору купівлі-продажу газу, підписаного компаніями “Карпатнадраінвест” і “Елікор Капітал”.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на рішення суду від 14 листопада.

22 серпня 2016 компанія “Карпатнадраінвест” підписала договір про продаж “Елікор Капітал” 2.510 тис кубометрів газу за 14,8 млн грн.

Держкомпанія “Укргазвидобування” вважає, що договір був підписаний в результаті зловмисної домовленості. На думку підприємства, “Карпатнадраінвест” цим договором порушила умови договору про спільну діяльність і умови передоплати за товар.

Крім того, “Карпатнадраінвест” допустила появу податкової заборгованості в зв’язку з чим Державна фіскальна служба описала газ, видобутий в рамках спільної діяльності.

На думку “Укргазвидобування”, їй як учаснику спільної діяльності загрожує штраф за продаж газу, що перебував у податковій заставі.

Крім того, в грудні 2016 року за зловживання повноваженнями засуджений колишній директор “Карпатнадраінвест”, який підписував аналогічні контракти з продажу газу.

Але суд не переконався, що контракт суперечить інтересам “Укргазвидобування” і може завдати їй шкоди.

СюФеміда вирішила, що договір не суперечить умовам договору про спільну діяльність.

Суд зазначив, що договір підписував новий директор, а не той, щодо якого було винесено вирок. Також суд взяв до уваги, дані про обтяження майна.