Українці врятували російського диверсанта, якого свої ж покинули на полі бою

22 січня 201816:01

Після бою бойовики покинули помирати пораненого російського диверсанта, якому українці врятували життя.

Українські військові медики прооперували члена російської диверсійно-розвідувальної групи, який був поранений в результаті наближення до позицій українських військових і якого залишили на полі бою його спільники по ДРГ.

Про це йдеться в повідомленні прес-центру штабу АТО на сторінці Facebook.

“За життя російського диверсанта українські військові лікарі боролися 7 годин, йому було перелито 1,5 літра плазми крові. Зараз він в реанімації під наглядом військових медиків. Стан важкий, але стабільний, його готують до наступного етапу медичної евакуації”, – йдеться в повідомленні.

За даними штабу АТО, 19 січня в районі Широкино ворожа диверсійно-розвідувальна група впритул наблизилася до позицій українських військових.

“Наші захисники завчасно помітили просування ДРГ. Ворог зрозумів, що його виявили, і відкрив вогонь в бік українських воїнів. Сили АТО були змушені відкрити вогонь у відповідь зі стрілецької зброї. Диверсанти почали відходити, залишивши в районі зіткнення пораненого члена групи”, – повідомили в прес-центрі, зазначивши, що українські військовослужбовці оперативно евакуювали бойовика і надали йому необхідну медичну допомогу.