Українська делегація передала Німеччині план, як змусити бойовиків на Донбасі скласти зброю

6 червня 202011:00

Україна попросила Берлін проконсультуватися з Російською Федерацією з приводу запропонованого сценарію припинення вогню.

План України щодо примушення бойовиків на Донбасі до припинення вогню переданий МЗС Німеччини під час візиту української делегації до Берліна. Про це повідомив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.

“Ми більше години розмовляли з міністром закордонних справ Німеччини виключно про те, як припинити вогонь (на Донбасі. – ред.), обговорювали таку модальність, яким чином зробити так, щоб не з нашого, а з того боку припинили стріляти… Ми передали німецькій стороні конкретну пропозицію того, як ми бачимо механізм забезпечення припинення вогню”, – сказав Кулеба.

За його словами, українська сторона попросила Берлін як посередника в “нормандському форматі” проконсультуватися з Російською Федерацією з цього питання.

Нагадаємо, українська делегація на чолі з міністром закордонних справ Кулебою 2 червня під час візиту до Берліна провела переговори з главою МЗС Німеччини Хайко Маасом.