Україні потрібна допомога ЄС в поширенні добрих новин

13 листопада 201713:45

Українські урядовці розраховують на допомогу європейських колег для просування інформації про успіхи, досягнуті Україною.

Про це заявила на Форумі асоціацій в Києві віце-прем’єр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе.

Нам потрібна допомога у комунікації добрих новин з України”, – заявила вона, відповідаючи на запитання про те, якої допомоги потребує Україна з боку ЄС для подальшого зближення з союзом.

Віце-прем`єр зауважила, що вже передала сигнал до європейської сторони – про це йшлося в понеділок вранці під час її зустрічі з послами країн-членів Євросоюзу.

Іванна Климпуш-Цинцадзе зауважила, що через недостатню комунікацію добрих новин, Україна часом має невиправдано негативний імідж, що створює опір громадян щодо подальшого зближення з Києвом.

Добрі, часом навіть нудні новини мають бути почуті європейським суспільством. Саме суспільством, а не політиками. Ми знаємо, що погані новини без жодної допомоги швидко знаходять свій шлях до медіа. Але у нас нема можливості проштовхнути саме позитивні новини”, пояснила віце-прем’єр.