У Зеленського представили проект переїзду АП до Українського дому

20 червня 201909:35

В Адміністрації підкреслюють, що на переїзд не витрачатимуть гроші з держбюджету, проте не розповіли, якими будуть джерела фінансування.

У президента України Володимира Зеленського представили проект переїзду АП до Українського дому, де наразі розміщено Музей історії міста Києва та репетиційна база ансамблю “Київські солісти”.

Відео опублікували на каналі “ЗеПрезидент” на YouTube.

“Ми відходимо від назви “адміністрація і переходимо до терміну, який є більш сучасним, більш європейським – “офіс голови держави”, “офіс президента”. Ми перетворюємо АП з органу, який займався кураторством різними державними інституціями і був паралельним Кабміну, на орган, який буде забезпечувати аналітичну роботу президента”, – сказав заступник голови АП Руслан Рябошапка.

Він анонсував утворення директоратів за певними галузями. Вони будуть аналізувати політику і радитимуть президенту, яким чином вплинути на ситуацію.

Новини за темою: Переїзд Зеленського з АП: На Банковій зроблять великий художній музей
Проект представив екс-начальник Служби містобудівного кадастру Києва Андрій Вавриш.

За його словами, “Український дім” достатньо великий і містить багато відкритих приміщень. Він уточнив, що актова зала будівлі вміщує майже 500 осіб.

Зеленського запевнили, що будівлю зроблять максимально енергоефективною, а також передбачать доступ для людей з обмеженими можливостями. Окрім того, планують облаштувати місце, де люди зможуть реалізувати своє право на протест.

Президенту запропонували два варіанти розміщення його кабінета – із видом на Європейську площу або ж на Дніпро. Володимир Зеленський сказав, що надає перевагу першому варіанту.

Нагадаємо, що ще будучи кандидатом в президенти України Володимир Зеленський мав намір перенести Адміністрацію президента з будівлі на вулиці Банковій.