У Вінницькій області фейкові радник президента і генерал у відставці вимагали 1,1 млн грн у підприємця

26 червня 202009:00

Вони погрожували підприємцю проблемами з правоохоронними органами та закриттям бізнесу.

У Вінницькій області викрито групу осіб, яка вимагала у підприємця 1,1 млн грн, прикриваючись зв’язками в Офісі президента, повідомляє пресслужба Офісу генпрокурора.

“Прокуратура Вінницької області спільно з Управлінням СБУ в області та слідчими територіального управління ДБР затримали під час передачі коштів трьох осіб, які безпідставно вимагали у місцевого підприємця 1,1 млн грн неіснуючого боргу, прикриваючись зв’язками в Офісі президента України”, – йдеться в повідомленні.

За даними слідства, один із них представився радником Президента України, інший – колишнім співробітником правоохоронних органів – генералом у відставці. Вони погрожували підприємцю проблемами з правоохоронними органами та закриттям бізнесу у разі відмови сплатити борг, якого насправді не існувало, його колишньому компаньйонові.

Зазначених осіб затримали, у них вилучено пристрій для відстрілу гумових куль і підроблене посвідчення радника президента.

Нагадаємо, в січні Офіс генпрокурора попереджав про шахраїв, які діють від імені його керівництва. Повідомлялося, що аферисти телефонують від імені заступника генпрокурора до інших установ і вимагають хабарів.