У центрі Києва сьогодні відбудеться декілька мітингів, поліція посилила заходи безпеки

14 січня 202010:32

У центральній частині Києва анонсовано проведення масових акцій, зокрема і під будівлею Верховної Ради.

У Києві поліцейські спільно із військовослужбовцями Національної гвардії України заступили на посилене чергування, аби не допустити порушень громадського порядку та забезпечити мирне проведення запланованих акцій. Про це повідомляється на сайті поліції Києва.

Сьогодні у центральній частині Києва анонсовано проведення масових акцій, зокрема і під будівлею Верховної Ради України. Задля дотримання публічної безпеки і порядку працівники структурних підрозділів столичної поліції, військовослужбовці Національної гвардії України, співробітники ДержНС, кінологи, вибухотехніки та поліція діалогу заступили на чергування у посиленому режимі.

Правоохоронці звертаються до організаторів та учасників заходів дотримуватися норм чинного законодавства, не порушувати громадський порядок та сприяти поліцейським у виконанні ними службових обов’язків.

Так, зокрема, під стінами Верховної Ради мала розпочатися спільна акція аграріїв і представників партії “Національний корпус” проти зняття мораторію на продаж сільськогосподарської землі. Мітинг стартує о 8:00.

Окрім того, в урядовому кварталі, на вулиці Грушевського декілька десятків людей безупинно ходять по переходу, передає “Наразі медіа” у Telegram.