У столиці проходить “Гей-парад”. Кияни висловили протест

23 червня 201911:52

23-го червня центральними вулицями столиці пройшов парад представників ЛГБТ спільноти під назвою “Марш рівності”.

На заході перебував кореспондент “Фактора”.

Загалом марш зібрав близько 2 тисяч учасників. Деякі з них креативно підійшли до пропагандистської акції та одягнули різнокольорові костюми для привернення уваги.

Представники правоохоронних органів ще з вечора 22-го червня почали перекривати центр Києва та проводити заходи з недопущення зриву “КиївПрайду-2019”.

Окрім прихильників “Маршу рівності”, неподалік парку ім. Тараса Шевченка згуртувался близько півтисячі противників проведення акції.

Sut3

Не зважаючи на привентивні заходи, колона “Маршу рівності” зіштовхнулася з противниками акції на перетині вулиці Володимирської та бульвару Шевченка. Поліція, застосувавши силу, принила сутичку та затримала її учасників.

Близько 10 осіб, за інформацією кореспондента “Фактора”, були заарештовані. Для недопущення конфліктів прихильників “КиївПрайду” та акції за традиційні цінності, правоохоронцями було створено кордон зі спецпризначенців та військової техніки між сторонами конфлікту.

Поліцейські, які охороняють “Марш рівності” підкоригували маршрут ходи для недопущення “зустрічі” з учасниками контр-акції. Наразі гей-парад добігає свого кінця, а учасники розходяться.

У свою чергу кияни та гості столиці, які гуляли сьогодні центром міста висловлювали невдоволення щодо проведення подібних заходів.