У США 5-річний хлопчик вкрав авто батьків і поїхав купувати Lamborghini за 3 долари (Відео)

6 травня 202012:57

У США стався автомобільний курйоз, головним героєм якого виявився маленький хлопчик.

Дорожній патруль в штаті Юта зупинив машину, яка здійснювала дивні маневри на трасі. Поліцейський побачив, що за кермом сидить дитина.

Про цей випадок копи повідомили в офіційному Twitter.

Як виявилося, п’ятирічний хлопчик, їхав до Каліфорнії на батьківській машині. На питання, навіщо він зібрався в таку далеку “подорож”, малюк відповів, що хотів купити Lamborghini.

“Він поїхав з дому після сварки з матір’ю. Вона сказала, що не купить йому Lamborghini. Він вирішив, що візьме її машину і поїде до Каліфорнії, де купить автомобіль сам… При цьому в його гаманці було лише три долари”, – розповіли поліцейські .

Патрульний Рік Морган який затримав юного викрадача, розповів, що машина привернула його увагу тим, що їхала, постійно перелаштовуючись з боку в бік.

“Коли я підійшов до автомобіля, то очікував побачити когось, кому потрібна допомога медиків”, – заявив Морган телеканалу CBS News.

А інші члени патруля спочатку прийняли порушника за водія з інвалідністю.

Як пізніше з’ясувалося, батьків хлопчика не було вдома, коли він вирішив “викрасти” їхнє авто. Вони поїхали і залишили “за старшу” його сестру, яка, за її словами, заснула, а коли прокинулася, брат вже пропав.

Тепер місцевому прокурору належить вирішити, викликати в суд батьків викрадача або ж обмежитися попередженням.