У Росії відкрили кримінальну справу проти лідера ОУН Коханівського за заклик до тероризму в Інтернеті

18 липня 201914:09

Зазначають, що СК РФ вже розслідує справу за фактом нападу на будівлю Російського центру науки і культури в лютому 2018 року.

Головне слідче управління СК РФ порушило кримінальну справу проти лідера ОУН Миколи Коханівського за заклик до терористичної діяльності у відеозверненні в Інтернеті. Про це повідомляє прес-служба СК РФ.

Кримінальну справу відкрили за ч. 2 ст. 205.2 КК РФ (публічні заклики до здійснення терористичної діяльності з використанням інформаційно-телекомунікаційної мережі “Інтернет”).

СК РФ розслідує іншу кримінальну справу – про напад представників ОУН на будівлю Росспівробітництва в Києві – за статтею 360 КК РФ (напад на осіб чи установи, які користуються міжнародної захистом).

“У ході розслідування цієї кримінальної справи слідством отримані неспростовні докази того, що комбат “Організації українських націоналістів” Микола Коханівський в лютому 2018 року поширив у вільному доступі мережі “Інтернет” відеозвернення, в якому публічно закликав усіх бажаючих взяти участь у організовуваний під його керівництвом заході, в ході якого і було заплановано напад на Російський центр науки і культури” – уточнили в прес-службі Слідчого комітету.

Нагадаємо, 18 лютого 2018 року представники добровольчого руху “ОУН” Миколи Коханівського провело мітинг і марш “Смерть Росії!”. У процесі у приміщенні Російського центру науки і культури розбили вікна, облили споруду фарбою.