У Рівному поліція відкрила справу про перешкоджання діяльності місцевої журналістки

5 грудня 201812:01

У Рівному поліція відкрила справу про перешкоджання професійній діяльності журналістки тільки після того, як в ситуацію втрутилися її колеги.

Про це повідомляє “Фактор” з посиланням на прес-службу НСЖУ.

Мова йде про інцидент, який стався з журналісткою сайту “Чарівне. Інфо” Оксаною Кравець. 28 листопада в міському пологовому будинку за редакційним завданням вона висвітлювала кадровий конфлікт, що розгорівся між лікарями. Однак працівники установи виштовхували її з кабінету і придавили їй руку дверима. Журналістка звернулася в поліцію, але через кілька днів з’ясувалося, що інформація про інцидент в ЄРДР так і не внесена. Тим часом, лікарі, які її оглядали повідомили, що якби не верхній одяг, то Оксані Кравець зламали б руку.

У поліції їй пояснили, що справу про перешкоджання журналістській діяльності закрили за відсутністю складу злочину.

У ЄРДР внесли інший факт – нанесення тілесних ушкоджень. Але журналістка наполягала саме на відкритті справи за статтею 171.

У поліції вирішили переглянути свої дії тільки після широкого розголосу інциденту і втручання колег з інших ЗМІ. На сьогоднішній день проводиться розслідування у справі про перешкоджання журналістській діяльності Кравець, а також службова перевірка дій правоохоронців.