У пустелі США побудують крипто-місто

6 листопада 201816:29

Джеффрі Бернс, юрист і власник компанії Blockchains LLC, яка на початку цього року придбала понад 67 тис акрів (27 тис га) землі на півночі штату Невада, розповів про плани побудувати в пустелі смарт-місто.

Він заявив, що вклав $300 млн для втілення своєї мрії в реальність. Генеральний директор Blockchains LLC планує побудувати розумне місто, інфраструктура якого базуватиметься на блокчейні. У ньому буде розташований високотехнологічний парк для підприємств, який об’єднує технологію блокчейна зі штучним інтелектом, 3D-принтером і нанотехнологіями.

Місто також буде включати в себе житлові будинки і магазини, арену для кіберспортивних заходів, а також студію для створення музики, фільмів та ігор. Згідно із заявою Бернса, Blockchains LLC купила два виведених з експлуатації військових бункера в різних частинах США, щоб забезпечити безпечне зберігання цифрових активів. Для зберігання за межами США компанія також придбала фортецю під гранітною горою в Швейцарії і в Швеції.

Бернс також сказав, що він купив банк, який створить найбільш дружнє банківське рішення для криптовалютної екосистеми. Компанія також підписала меморандум про взаєморозуміння з електроенергетичною службою штату Невада NV Energy, погодившись працювати разом над енергетичними проектами на базі блокчейна.

Бернс, який під час своєї юридичної кар’єри в основному займався груповими позовами проти великих фінансових компаній, зробив цілий статок, інвестувавши в Ethereum в 2015 році. Тепер він хоче віддати борг криптовалютній спільноті і залишити свій слід в історії.

Раніше повідомлялося, що перше смарт-місто на блокчейн з’явиться в Азії.

Мер Сеула Пак Вонсун хоче витратити $108 млн на створення блокчейн-міста в 2018-2022 роках.

Крім того, в одному з міст Індії з’явиться блокчейн-район. Уряд штату Телангана оголосив про співпрацю з IT-гігантом Tech Mahindra.