У ПриватБанку запустили новий сервіс – видачу готівки на касі при оплаті карткою

23 січня 201914:30

ПриватБанк, Mastercard і мережа АЗС WOG запустили пілотний проект – послугу, яка дозволяє отримати готівку при оплаті покупок банківською карткою на касі.

Клієнти ПриватБанку зможуть швидко і зручно зняти готівку прямо на касах АЗС WOG, без необхідності використовувати банкомати.

У подальшому новий сервіс буде охоплювати широку партнерську мережу: Mastercard планує підключати до нього нових торговців, еквайєрів і емітентів, щоб послуга була максимально відкритою і доступною для власників карток різних банків у тисячах торгових точок України.

Подібний сервіс вже завоював популярність в інших країнах Європи – серед банків, торговців і мільйонів покупців, і сьогодні він став доступний в Україні.

Скористатися послугою “Готівка на касі” в Україні можуть власники будь-якої дебетової картки від ПриватБанку (зарплатної, студентської, соціальної картки) з магнітною смугою, а також більшості дуальних карток (з чіпом і магнітною смугою) різних платіжних систем.

Для того щоб скористатися новим функціоналом, покупцю необхідно лише оплатити товар банківською карткою і повідомити касиру про бажання зняти готівку. Максимальна сума видачі готівки на одну транзакцію становить 500 грн, незалежно від вартості покупки. Процес підтвердження такої транзакції на касі супроводжується введенням PIN-коду банківської картки користувача. Отримання коштів з кредитного рахунку на першому етапі впровадження послуги не передбачене.