У Найєма підтвердили інформацію, що нардеп оцінив своє обличчя в рекордні 3,2 млн

13 листопада 201814:01

Брат депутата від БПП Мустафи Найєма, адвокат Масі Найєм підтвердив, що Мустафа, у якого стався конфлікт з чеченцями в центрі Києва, оцінив своє обличчя в 3,2 мільйона гривень. 

“Ми дійсно подали цивільний позов в рамках кримінальної справи проти трьох нападників на Мустафу, але цивільний позов в рамках кримінальних – це про відшкодування шкоди, завданої моєму братові кримінальним злочином”, – сказав Масі Найєм.

Позов про компенсацію це тільки частина претензій до нападників.

“А у кримінальному провадженні, по якому досудове розслідування вже завершено і обвинувальний акт щодо трьох нападників уже переданий до суду, буде окреме рішення суду. Кримінальна справа щодо Магомеда (який вдарив Мустафу) зараз знаходиться все ще на стадії досудового розслідування. Зараз він в розшуку і чомусь “раптово” почав передавати своє майно в іпотеку. Тобто зараз є 2  провадження: одне за трьома нападниками і ця справа вже передана до суду, а інше – щодо особи, яка завдала удар в щелепу і втікла з країни”, – уточнив Масі Найєм.

Адвокат нападників здивований розміром компенсації.

“Позов складається з матеріального збитку, який нічим не аргументований, тільки сума. Він хоче за удар в обличчя 3,2 млн грн, і це – найбільший збиток за всю історію України. Я розцінюю це як непомірне бажання якомога дорожче продати свій фейс”, – заявив адвокат Олег Іщенко, який представляє інтереси одного з обвинувачених у справі про побиття депутата Саітова Ахмета.