У лікарні під Рівним п’яний лаборант рентген-кабінету переплутав голову і ноги 7-річного пацієнта

9 жовтня 201912:55

У Рівненській області в одній з районних лікарень п’яний лаборант рентген-кабінету хотів зробити 7-річному пацієнтові знімок ноги замість знімка голови.

7-річний другокласник вдарився головою об парту, коли готувався до уроку фізкультури. На наступний день у нього піднялася температура, на “швидкій” його з мамою привезли до районної лікарні. У хлопчика запідозрили черепно-мозкову травму, його відправили на рентген. Однак лаборант, який повинен був провести процедуру, поводився дивно. Замість голови він хотів зробити знімок ноги.

Мама школяра зняла всі на мобільний телефон. Вона порахувала, що лаборант в такому стані міг покалічити її дитини. У лікарні після інциденту заявили, що лаборант дійсно був п’яний. Але все відбувалося після закінчення його робочого дня. Він випив, а після цього його викликали до лікарні. Чи не оцінивши тверезо свої можливості, лаборант вийшов на роботу. За його словами, йому соромно і він хотів би принести вибачення хлопчикові і його мамі.

“Це дуже хороший наш працівник, який виконує роботу задовільно, добре несе свою службу”, – коментує заступник головного лікаря Радивилівської районної лікарні Оксана Баділяка.

За її словами, за 25 років жодного зауваження до лаборанту не було, але зараз почали розслідування. Чи покарають його і як – поки не кажуть.