У коміка Зеленського, який бере участь у виборах президента України, знайшли три кінокомпанії в Росії

18 січня 201917:11

Стендап-комік і кіноактор Володимир Зеленський, який оголосив про намір брати участь у виборах президента України, є співвласником трьох компаній в Росії.

Про це повідомляє проект журналістських розслідувань “Схеми”.

Зеленський і його партнери по “Кварталу 95” володіють кіпрською компанією “Green Famіly”, яка є засновником трьох кінокомпаній в Росії: “Вайсберг Пікчерс”, “Платінумфільм” і “Грін Фільмс”.

“Грін Фільмс” з 2014 по 2017 рік отримала дохід в 13 мільйонів доларів; більшу частину грошей приніс продаж авторських прав. Чи заробляють щось “Вайсберг Пикчерс” і “Платінумфільм”, автори розслідування не уточнюють, але відзначають, що роботу цих компаній не можна назвати успішною.

Також “Грін Фільмс” займається продюсуванням фільмів і з 2014 року отримала в Росії прокатні посвідчення на три картини. Зараз у виробництві знаходиться трилер “Вниз”, який у 2017 році претендував на фінансування від Мінкульту РФ. Чи були отримані кошти, не уточнюється.

Після виходу розслідування Зеленський заявив, що він не працює в Росії після того, що вона зробила з Україною.

Він додав, що “Квартал 95” продає авторські права в усі країни СНД.

“Гроші від продажу прав надходять на різні західні компанії, а звідти повертаються в Україну”, – сказав комік.

Володимир Зеленський оголосив про намір брати участь у виборах президента України 31 грудня. Його звернення показав телеканал “1 + 1”, який заради цього відклав трансляцію новорічного привітання чинного президента Петра Порошенка.

Нагадаємо, що “1 + 1” належить олігарху Ігорю Коломойському.

Вибори президента України відбудуться 31 березня 2019 року.