У Києві затримали росіянина з гранатами і “коктейлями Молотова” в формі Нацполіціі

3 листопада 201711:08

Служба безпеки України (СБУ) затримала в Києві громадянина Росії, який прибув до столиці з гранатами і коктейлями Молотова.

За словами Гуськова, росіянин пересувався по Києву в формі співробітника Національної поліції. Він був затриманий на автовокзалі під час підготовки злочину. Про це в коментарі “112 Україна” заявив керівник Апарату голови СБУ Ігор Гуськов.

“Сьогодні співробітниками СБУ був затриманий громадянин РФ, який обґрунтовано підозрюється в скоєнні резонансних злочинів в Києві. Росіянин прибув до Києва вранці з іншого регіону України, привіз з собою гранати, пляшки із запальною сумішшю і холодну зброю. Цікаво, що, очевидно, для полегшення реалізації свого злочинного наміру, прибув і пересувався по Києву в формі спецназівця одного з підрозділів Нацполіціі України. А це ще один злочин, відповідальність за який передбачена статтею 353 “присвоєння владних повноважень”. Громадянин РФ був затриманий СБУ на одному з автовокзалів Києва на стадії підготовки злочину. Здійснюється огляд місця події та інші процесуальні дії”, – заявив він.

320701

Гуськов зазначив, що спецслужби РФ в ці дні намагаються дестабілізувати ситуацію в Україні.

“СБУ має в своєму розпорядженні відповідну інформацію: спецслужбами РФ істотно активізована робота, спрямована на спробу дестабілізувати ситуацію в Україні з метою нагнітання страху, поширення панічних настроїв”, – констатував він.

320702

Нагадаємо, поліція Києва і столичного регіону перейшла на посилений режим несення служби.

Такі заходи в поліції пояснюють ускладненням оперативної обстановки в столиці і області, обумовленим вчиненням низки резонансних злочинів. Як приклад в поліції призвели замах на Адама Осмаєва і вбивство Аміни Окуєвої.