У Києві презентують оновлену Стіну пам’яті

20 серпня 201818:47

Меморіал знаходиться на зовнішній стіні Михайлівського Золотоверхого монастиря.

29 серпня, на Михайлівській площі відкриється оновлена Стіна пам’яті воїнам, загиблим на сході України.

В цей день буде оголошено петицію, в якій просять 29 серпня зробити Днем пам’яті загиблих захисників України.

На Стіні пам’яті розміщені фотографії і біографії близько 3 тисяч загиблих військовослужбовців Збройних сил, добровольців, Національної гвардії, Державної прикордонної служби, співробітників МВС і Нацполіціі.

На Михайлівській площі можна буде ознайомитися з експозицією артефактів, вивезених з місць бойових дій Іловайського котла “Коридор Пам’яті” та побачити виставку фотографів – учасників Іловайських подій.

Урочисте відкриття розпочнеться об 11:00 хвилиною мовчання за загиблими в російсько-українській війні. Пройде Почесна варта від Нацгвардії і Міністерства збройних сил, відбудеться покладання квітів та запалення поминальних свічок.

О 12:00 відбудеться Всеукраїнська панахида за участю Патріарха Філарета.

Голова правління ГО “Спілка матерів воїнів загиблих в АТО” Наталія Харченко також повідомила, що під час урочистостей буде оголошено про підписання петиції про узаконення 29 серпня Днем пам’яті загиблих захисників України (за весь період української державності). Вона закликала всіх небайдужих киян і жителів інших регіонів підтримати своїми голосами ініціативу.