У Києві напали на суддю господарського суду Харківської області

19 березня 201911:37

Зловмисники напали на суддю господарського суду Харківської області Усатого Віталія.

Сьогодні, 19 березня 2019 року, біля Вищої кваліфікаційної комісії суддів України вчинено напад на суддю господарського суду Харківської області Усатого Віталія Олександровича, який мав взяти участь у процедурі кваліфікаційного оцінювання. Про це повідомляє прес-служба ВККСУ.

“Вища кваліфікаційна комісія суддів України рішуче засуджує подібні ганебні прояви насильства і послідовно продовжує здійснювати всі процедури в рамках проведення судової реформи”, – зазначено в повідомленні.

Зазначимо, що раніше харківські ЗМІ проводили розслідування щодо справ, які розслідував Усатий.

Так, у 2017 році харків’яни пікетували приміщення Господарського суду Харківської області проти банкрутства футбольного клубу “Металіст”. Розглядав справу суддя Віталій Усатий і не одноразово відкладав слухання. За відомостями ЗМІ, таке затягування дозволяло власнику клубу, біглому олігарху Сергію Курченку отримувати додаткові прибутки від здачі в оренду спортивних комплексів та відтягувати відшкодування боргу перед Харківобленерго.

Також у розслідуванні зазначено, що чинний міністр внутрішніх справ Арсен Аваков подарував Усатому нагородну зброю – пістолет Макарова.