У Харкові вночі невідомі підірвали два банкомати та забрали гроші. ПриватБанк оголосив премію за їхні “голови”

22 лютого 201914:02

У Харкові в ніч на 22 лютого невідомі підірвали відразу два банкомати і викрали гроші.

Про це повідомляється на сайті регіонального ГУНП.

“Інциденти сталися 22 лютого в Новобаварському і Шевченківському районах. В 3:14 на проспекті Перемоги невідомі підірвали банкомат і забрали касети. В 3:26 троє чоловіків в масках на вулиці Врубеля підірвали ще один банкомат і забрали гроші в мішку “, – йдеться в повідомленні.

Як уточнюють в поліції, один із зловмисників був одягнений в темно-зелений плащ. Двоє інших – в темні куртки з капюшонами, у одного з них капюшон всередині червоний. За даними свідка, з місця злочину зловмисники поїхали на автомобілі сірого кольору. Для пошуку зловмисників в Харкові введена поліцейська операція “Сирена”.

О 03:50 на вулиці Свинаренко був виявлений автомобіль, в якому знаходилися елементи банківських касет.

“У свою чергу Приватбанк, якому належить банкомат, підірваний на вулиці Врубеля, оголосив нагороду – 50 тисяч гривень кожному, хто зможе надати інформацію, яка допоможе встановити і затримати зловмисників”, – повідомляється на сайті відомства.

Відзначається, що передати інформацію в банк можна за телефонами (056) 716-35-02, (067) 565-12-34; на електронну адресу e-mail: security@privatbank.ua або ж будь-яким іншим зручним способом. Анонімність гарантується, підкреслили в прес-службі банку.