У Гройсмана витратять 1,35 млн на рекламу до дворіччя Кабміну

26 червня 201809:56

Господарсько-фінансовий департамент Секретаріату Кабінету Міністрів України 21 травня уклав угоду з ТОВ “Гудмедіа” про виготовлення відеопродукції на 1,35 млн грн.

Про це з посиланням на “Прозорро” повідомляють “Наші Гроші”.

Зокрема, до кінця травня було потрібно виготовити 4 відеоролика по 30 секунд кожен, які приурочені до дворіччя уряду.

“Капітальний ремонт країни триває”, – такий наскрізний слоган відеороликів.

Субпідрядники повинні отримати близько 87% від загальної вартості замовлення.

Закупівлю провели по переговорній процедурі, оскільки вона пов’язана з захистом прав інтелектуальної власності. В обґрунтуванні йдеться, що робоча група розглянула сценарії, запропоновані компанією “Гудмедіа”, ТОВ “Євромедіа України” і СПД Кашпрук В.В., і визнала найкращою пропозицію “Гудмедіа”.

Замовник пояснює рішення так: “Сценарії відеороликів до дворіччя діяльності уряду, пропоновані ТОВ “Гудмедіа” наочно показують на конкретних прикладах доцільність і переваги реформування сфер життя суспільства, зокрема, охорони здоров’я, освіти, реконструкції та ремонту доріг, надання адміністративних послуг. У сюжетах відображаються ситуації, з якими стикаються люди в повсякденному житті, зроблений акцент на традиційних цінностях “.

Фірма “Гудмедіа” належить Кирилу Тимошенко, який в 2015 році балотувався до Київради від партії “Укроп”, представником якої є мер Дніпра Борис Філатов. Також Тимошенко є позаштатним помічником нардепа Андрія Денисенка, який висувався від “Блоку Петра Порошенко”, а зараз є позафракційним і входить до політради партії “Укроп”.

Цікаво, що народний депутат Андрій Денисенко нещодавно звільнив свого одіозного помічника-соціаліста Вячеслава Медяника, а причини відсторонення публічно не хоче пояснювати.