Саакашвілі: Ця тварюка, Путін, розуміє лише мову сили

3 липня 201807:20

Лідер партії “Рух Нових сил” Михайло Саакашвілі вважає, що президент РФ Володимир Путін зважиться на обмін кримського режисера Олега Сенцова, якщо в Україні заарештують його кума, главу руху “Український вибір” Віктора Медведчука.

Глава партії “Рух Нових сил” Михайло Саакашвілі запропонував обміняти лідера руху “Український вибір” Віктора Медведчука на кримського режисера Олега Сенцова, який перебуває в російській колонії і голодує з середини травня. Про це 2 липня екс-президент Грузії написав в Facebook.

“Потрібно негайно заарештувати Медведчука, помістити його в загальну камеру з іншими зеками – і тоді Путін відразу ж сам заговорить про обмін українських заручників на свого кума. Ця тварюка, Путін, розуміє лише мову сили”, – зазначив Саакашвілі.

Він засудив українську владу за нерішучість.

maxresdefault (3)

“І Порошенко, і Луценко, і Аваков прекрасно знають, що на Медведчука клейма ніде ставити і посадити його точно є за що (і давно слід було – хоча б за банальну корупцію). Ну добре – раніше не садили, бо він ділився… Але хоча б зараз, коли Сенцов при смерті, можна хоча б зараз забути про ці чортові гроші і врятувати своїх співвітчизників? Або фабрика в Липецьку дорожче життів українців?” – звернувся політик.