Це раптом не той прокурор… який з трибуни мультфільми показував – Саакашвілі

9 лютого 201807:02

Лідер “Руху нових сил” Міхеїл Саакашвілі прокоментував заяву генпрокурора України Юрія Луценка про можливу екстрадиція політика до Грузії.

Нещодавно Луценко заявив, що генпрокуратура Грузії не змінила вимоги про екстрадицію Саакашвілі, і Україна виконує свої зобов’язання, згідно зі взятим на себе відповідним міжнародним зобов’язанням.

Генпрокурор розповів, що екстрадиція Саакашвілі до Грузії буде для нього найважчим рішенням, тому що означитиме точне ув’язнення політика.

“Це раптом не той генпрокурор, який з трибуни звинуватив мене у держперевороті за завданням Путіна і мультфільми показував!? Після того як у них вся “справа” луснула, в Грузію мене зібралися відправляти, виявляється”, – пише у Facebook Саакашвілі.

Міхо також виставив вимогу судити його за держпереворот і співробітництво з ФСБ, який йому інкримінувала ГПУ.

“А, справа у вас розвалилася? Свідки втекли, “докази” зникли, “телефонна розмова” виявилася монтажем? Тоді залиште мене у спокої і не заважайте займатися політикою в Україні, і не заважайте рятувати народ від олігархів, бариг і підбарижників, включно із вами, пане бездипломний прокурор”, – закінчив Саакашвілі.