Тітушку Крисіна, який убив журналіста випустив суд

22 грудня 201713:28

Тітушку Юрія Крисіна, який добивав битою пораненого журналіста В’ячеслава Веремія, Шевченківський райсуд Києва випустив на свободу.

Суддя Олег Линник оголосив вирок Крисіну – 4 роки позбавлення волі з відстрочкою покарання терміном на два роки.

Це означає, що, якщо протягом двох років Крисін не зробить кримінальних злочинів, він буде звільнений від відбування покарання в місцях позбавлення волі.

Крисін прибув на суд не заарештованим, оскільки в якості запобіжного заходу було тільки особисте зобов’язання.

Після оголошення вироку він вільно покинув зал суду.

У вироці суддя проігнорував той факт, що Крисін має непогашену судимість за статтею Кримінального кодексу про незаконне зберігання боєприпасів. Оголошуючи вирок, суддя заявив, що Крисін не має судимостей.

Крім того, суддя не врахував той факт, що Крисін був судимий у 2010 році за ненавмисне вбивство.

Як пояснила журналістам прокурор відділу Генеральної прокуратури України Людмила Гетьман, судимість за ненавмисне вбивство, вчинене Крисіним, вважається погашеною, оскільки він відбув покарання за цей злочин.

Гетьман заявила, що прокуратура оскаржить даний вирок в Апеляційному суді Києва і наполягатиме на покаранні у вигляді позбавлення волі строком на 6 років.

Також обурення вироком суду висловила вдова Веремія.

image

Веремій був убитий в ніч на 19 лютого 2014 року. Він їхав з роботи на таксі додому. На розі вулиць Володимирської та Великої Житомирської в центрі Києва журналіст помітив озброєних “тітушок” у камуфляжі і масках та спробував їх сфотографувати з машини. Озброєні люди напали на автомобіль, стали його громити, витягли водія і пасажирів. Водієві і іншому пасажирові вдалося втекти, а Веремія сильно побили, після чого вистрілили в спину.

Веремія доставили в реанімацію, але в результаті втрати великої кількості крові і травм вранці 19 лютого він помер під час операції.