Терористи і зрадники нікому не потрібні. Росбанк вимагає від сепаратиста-втікача Царьова закрити рахунок

22 березня 202013:01

“Росбанк”, що входить до групи Societe General, зажадав від Олега Царьова закрити рахунок у банку.

Один із найбільших російських банків, “Росбанк”, що входить до міжнародної групи Societe General, зажадав від втікача з України сепаратиста Олега Царьова закрити рахунок через його політичну діяльність. Про це повідомив сам Царьов у Twitter.

“Росбанк просить мене закрити рахунок, відкритий п’ять років тому. Керівництво побоюється виникнення публічного скандалу, якщо спливе, що терорист користується їх карткою. Символічно, що банк зі словом “Росія” в назві продовжує санкції проти прихильників “Російської весни”, — поскаржився сепаратист, який підтримував створення “ДНР/ЛНР”.

“У мене цим займається дружина. Їй дівчинка, яка за нами закріплена, сказала, що або я сам добровільно закрию свій рахунок, або нам обом закриють рахунки. Це дівчинка їй каже: “У мене неприємності. У нас французьке керівництво банку, ви — в санкціях. І ми боїмося, що банк понесе репутаційні втрати. Щоб дружині залишити картку, ви самі повинні добровільно написати заяву”. Я сказав їм, що дуже засмучений і обов’язково напишу у себе в соціальних мережах про цю ситуацію. Я сказав дівчинці: “Передайте керуючому, що я намагався з ним зв’язатися, але мене не з’єднали”, — розповів Царьов російському виданню ФАН, зазначивши, що його в якості клієнта терпіли багато років, а потім “хтось там прокинувся”.

При цьому Царьов не зміг висунути версії, які б пояснили, чому в “Росбанку” “прокинулися” саме зараз. За його словами, рахунок був відкритий ще в 2014 році.

“У мене московський офіс „парламенту Новоросії“ був на вулиці Іллінка. А внизу, на першому поверсі, був Росбанк… Тому я спустився і відкрив собі картку. Це дуже незручно — жити без картки. Ніби як дрібниця, але дуже незручно”, — констатував він.

Рік тому, в березні 2019-го Царьов поскаржився, що проросійська “влада” анексованого Криму вирішила продати алуштинські пансіонати Дніпро і ХІІТовець, які перебували в оренді у Царьова і його родини.