Тернопільських копів, які танцювали під “Офіцери” Газманова, відправлять в АТО

29 березня 201811:58

Працівники тернопільської поліції, які танцювали повільний танець під пісню забороненого в місті російського виконавця Олега Газманова “Офіцери”, будуть відправлені в зону АТО.

Скандал розгорівся після того, як в інтернеті з’явилося відео, на якому, як стверджували автори, тернопільські силовики танцюють по пісню Газманова. Відео було зроблено очевидцями в одному з ресторанів Тернополя. На ньому можна побачити кілька пар чоловіків і жінок, які танцюють під пісню “Офіцери”. Свідки стверджували, що чоловіки є представниками силового відомства.

Пісні Газманова офіційно заборонені в Тернополі міською радою. Крім того, в цій композиції російською повторюються слова “За Росію і свободу до кінця”, а також є словосполучення “офіцери-росіяни”.

Начальник обласного управління поліції підтвердив, що на відео – працівники його відомства. За словами Богомола, під час святкування дня народження одна з гостей замовила українську версію пісні, проте прозвучало інше виконання. Він повідомив, що поліцейські “помилку зрозуміли і відправляються в АТО”, передає ZIK.

“Дійсно неприємний випадок. Люди часом помиляються. Працівники, які, до речі, є учасниками АТО, гідно не вийшли із ситуації і не вирішили конфлікт. Працівники зрозуміли свою помилку і 31.03.2018 разом зі зведеним загоном їдуть на два місяці в зону АТО для несення служби “, – заявив Богомол.

Він також додав, що за фактом неетичної поведінки співробітників поліції проводять службове розслідування.