Суд заарештував три компанії депутата Київради Кримчака і Mercedes його дружини

25 вересня 201711:01

Вартість арештованих акцій депутата Київради Сергія Кримчака склала 5,3 млн гривень.

Солом’янський районний суд Києва заарештував майно депутата Київської міської ради від фракції “Єдність” Сергія Кримчака.

Про це йдеться в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

Суд заарештував акції “Закритого недиверсифікованого венчурного корпоративного інвестиційного фонду “Тандем” вартістю 3 млн гривень, 99% акцій компанії “Новопечерський посад” вартістю 2,3 млн гривень і 100% акцій компанії “Юридичний центр “Правозахисник” вартістю 2 тис. грн.

Також суд наклав арешт на автомобіль Mercedes-Benz ML 350 2012 року випуску, що належить дружині депутата Дарині Масол. При цьому було відмовлено в арешті нерухомості і автомобіля, які належать батькам і брату Кримчака, повідомляють “Українські новини”.

Крім того, суд відмовився заарештувати акції компаній “Гауді Девелопмент”, “Калбет Хаус”, “Вісенс Хаус”, “Артигас” і “Далі Парк”. За версією слідства, ці компанії не належать родині Кримчаків, але сам депутат формально керує ними через своїх найнятих помічниць.

13 вересня Кримчака затримали детективи Національного антикорупційного бюро України. За версією слідства, в 2010-2011 роках він організував злочинну схему заволодіння трьома земельними ділянками загальною вартістю понад 3,5 млн грн.

 

Кримчак – член постійної комісії з питань містобудування, архітектури та землекористування, входить до фракції “Єдність”.