Суд скасував підозру одному з нападників на Сергія Стерненка

23 червня 202009:00

Печерський районний суд Києва скасував підозру Івану Кузнецову, який був одним із нападників на колишнього очільника одеського осередку “Правого сектору”, громадського активіста Сергія Стерненка, й загинув під час нападу.

Про це у вівторок, 23 червня, написав сам Стерненко в своєму телеграм-каналі.

“Вчора суддя Печерського районного суду (В’ячеслав – ред.) Підпалий на прохання адвоката Портнова і за сприяння Авакова скасував підозру Івану Кузнецову, який за $1000 напав на мене біля мого дому”, – написав Стерненко.

Також, за словами Стерненка, 23 червня суддя Шевченківського районного суду Віталій Циктіч не дав дозвіл на затримання спільника Кузнецова Олександра Ісайкула, який 17 березня 2019 року втік з України.

Активіст також нагадав, що апеляція на його арешт буде 26 червня.

Інформацію про скасування підозри Кузнецову підтвердив і Андрій Портнов на своєму телеграм-каналі.

“За зверненням наших адвокатів, суд визнав незаконною і скасував підозру, вручену посмертно Івану Кузнєцову – жертві… Стерненка, 1995 р.н., підозрюваного в умисному вбивстві…”, – написав він.

За словами Портнова, це судове рішення “руйнує версію слідства, що вбивця захищався від нападу і створює прямі підстави для зміни кваліфікації підозри фігуранту”.

Він також додав, що його команда буде домагатися перекваліфікації справи “на умисне вбивство з особливою жорстокістю, що передбачає довічне позбавлення волі“.