Суд повірив, що сушена марихуана на даху була просто віником

28 червня 201810:02

Слухання у справі про наркотики, які проходили в суді Нижньосірогозького району закінчилися доволі цікаво.

Жителя села Дем’янівки поліція звинуватила в незаконному зберіганні марихуани, і звинувачення здавалося обгрунтованим. Адже на горищі гаража на подвір’ї селянина виявили дві висушені гілки конопель, або 45,15 грам. Однак в суді господар гаража приголомшив усіх заявою, що до марихуани навіть пальцем не торкався, і не те що наркотиків не вживає – навіть сигарет не курить.

За словами підсудного, дружина вирішила прибратися на горищі, і для цього зірвала на сусідній ділянці з покинутим будинком якусь рослинність. Замела з її допомогою підлогу, потім скрутила гілки алюмінієвим дротом, і повісила на балку, щоб в майбутньому використовувати як віник. А про те, що цей віник є сировиною для приготування канабісу, ні глава сімейства, ні його дружина не мали ні найменшого поняття, так як в ботаніці особливо не розбиралися.

Обшук в гаражі був санкціонований, і при ньому були присутні поняті. Проте суд вирішив, що поліція так і не довела причетність господаря садиби до незаконного зберігання наркотиків. Тому конопляні гілки постановили вважати саме нешкідливим віником. А підсудного батька сімейства визнали невинним і виправдали. Ось тільки віник йому так і не повернули.

Злощасний віник поліцію зобов’язали знищити.