Суд поновив на посаді екс-заступника голови ДСНС

25 травня 201813:08

Окружний адміністративний суд Києва зобов’язав Державну службу з надзвичайних ситуацій виплатити колишньому заступнику керівника відомства Василю Стоєцькому середню заробітну плату за період вимушеного прогулу в розмірі 463,6 тис. грн.

16 травня Окружний адміністративний суд Києва поновив на посаді екс-заступника керівника Державної служби з надзвичайних ситуацій Василя Стоєцького. Відповідне рішення опубліковано в Єдиному реєстрі судових рішень.

12541

 

Суд постановив допустити негайне виконання судового рішення в частині поновлення Стоєцького на посаді.

25 березня 2015 року Стоєцький разом з тодішнім керівником ДСНС Сергієм Бочковським були затримані на засіданні Кабінету Міністрів за підозрою в корупції при закупівлі паливно-мастильних матеріалів. Відразу після цього вони були звільнені рішенням уряду.

28 березня Печерський суд заарештував Бочковського і Стоєцького. Обом колишнім чиновникам суд призначив заставу для звільнення. В цей же день слідство висунуло Бочковському і Стоєцькому нове звинувачення – вимагання грошей у підлеглих. 1 квітня обидва екс-чиновника були випущені на свободу.

2 листопада 2015 року Міністерство внутрішніх справ передало до суду обвинувальний акт проти Бочковського і Стоєцького.

25 квітня 2018 року Окружний адміністративний суд Києва визнав незаконним розпорядження Кабінету Міністрів України про звільнення Бочковського з посади голови ДСНС і відновив його на посаді.

27 квітня Бочковський прийшов в ДСНС на роботу, але його не пустили. В кадровому управлінні ДСНС відзначили, що для допуску Бочковського на робоче місце потрібно спеціальне розпорядження уряду. Його адвокат повідомив, що Бочковський подав відповідну заяву до Кабінету Міністрів.

7 травня Бочковський звернувся до Мін’юсту, щоб його примусово поновили на посаді глави ДСНС.