Суд дозволив НАБУ закрити справу про можливі зловживання Гройсмана. Бізнесмен з оточення Гройсмана заробляє мільйони на контрафакті

16 серпня 201911:50

Суд визнав законним закриття Національним антикорупційним бюро кримінального провадження за фактом можливих зловживань і службової недбалості прем’єр-міністра Володимира Гройсмана.

Про це йдеться в матеріалах суду.

Згідно з документом, НАБУ проводило досудове розслідування по ч.2 ст.364, ч.2 ст.367 Кримінального кодексу з 23 листопада 2018 року. З матеріалів справи вбачається, що 25 січня детектив НАБУ Черенкова закрила справу в зв’язку з відсутністю в діях Гройсмана складу кримінального злочину.

З постанови детектива слідує, що в ході розслідування перевірялися можливі зловживання та службова недбалість прем’єр-міністра в зв’язку з прийняттям Кабінетом Міністрів розпорядження № 376-р від 07.06.2017 про передачу будівлі санаторію в Моршині Львівської області в управління Державної прикордонної служби.

В ході розслідування справи детектив не встановив факт заподіяння шкоди державним інтересам в результаті прийняття розпорядження, що свідчить про відсутність об’єктивних і суб’єктивних ознак кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.364 Кримінального кодексу.

Читати також: Бізнесмен з оточення Гройсмана заробляє мільйони на контрафакті (РОЗСЛІДУВАННЯ)

На це рішення НАБУ була подана скарга до суду, в якій позивач просив скасувати закриття справи щодо Гройсмана та відновити розслідування, проте в червні суд відхилив скаргу і визнав, що справа була закрита на законних підставах.