Справа Труханова: Розслідування завершене

1 червня 201813:01

Труханова і одеських чиновників підозрюють у купівлі будівлі “Краян” за завищеною ціною.

Антикорупційні органи завершили розслідування у відношенні мера Одеси Геннадія Труханова та чиновників міськради, яких підозрюють в розкраданні коштів міського бюджету.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) в Facebook.

Зокрема, прокурори прийшли до висновку про достатність зібраних доказів, щоб скласти обвинувальний акт щодо Труханового, одеських чиновників і інших осіб, які підозрюються в розкраданні коштів міського бюджету в особливо великих розмірах при покупці за завищеною ціною приміщень колишнього заводу “Краян”.

За даними слідства, вартість будівлі, яка була вказана в звіті про оцінку, замовленому керівником ТОВ “Девелопмент Еліт” як продавцем, і методика проведення оцінки була поставлена під сумнів одним з департаментів Одеської міської ради, в зв’язку з чим проект рішення про придбання приміщення за ціною 185 млн гривень був завізований “із зауваженнями”, викладеними окремим документом.

Дану будівлю менш ніж за два місяці до прийняття рішення Одеською міською радою про купівлю за 185 млн гривень було придбано іншою фірмою за 4 млн гривень і внесено до статутного капіталу ТОВ “Девелопмент Еліт”.