Справа сина Авакова розсиплеться, як попіл – Федур

4 січня 201814:01

Відомий правозахисник Андрій Федур в ексклюзивному коментарі “Фактору” повідомив останні подробиці кримінальної справи в якій фігурує син міністра внутрішних справ Авакова.

“Що стосується підозри О.Авакову, то ще раз повторю, що вона нікчемна. НАБУ поспішило відрапортувати і затримати О.Авакова, забувши про необхідність зібрати докази. Тому справа по сину міністра розсиплеться, як попіл. Потім будуть розповідати, що їм знову щось заважає, чи чогось не вистачає. Навіть якщо створити трійку в НАБУ (А.Ситник і ще двоє на вибір), то з цього теж нічого не вийде”, – повідомив адвокат Андрій Федур. 

Нагадаємо, Солом’янський райсуд продовжив запобіжні заходи  у вигляді особистого зобов’язання для екс-заступника міністра внутрішніх справ Сергія Чеботаря та керівника ІТ-компанії Turboseo Володимира Литвина.

Відповідні рішення ухвалили  судді Олена Букіна та Людмила Кизюн.

Раніше, 31 жовтня НАБУ затримало Олександра Авакова – сина міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, екс-заступника міністра внутрішніх справ Сергія Чеботаря та Володимира Литвина в рамках розслідування справи про розтрату 14 млн грн під час закупівлі рюкзаків для Нацгвардії.

Солом’янський райсуд обрав для всіх трьох підозрюваних запобіжні заходи у вигляді особистого зобов’язання.